Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda
Sağlamcılar A.Ş Logo

1962 yılında küçük bir atölyede kaplama ve kereste satışı üzerine faaliyete başlayan firmamız ; kurucumuz Sn. Mehmet Hayri SAĞLAMCI ‘nn bilgi ve tecrübesi ile çok kısa sürede başarılı kazanımlar elde etmiştir. Mehmet Hayri Sağlamcının izinde yürüyen sonraki kuşaklar, firmayı yeni yatırımlarla daha da güçlendirdi ve yaklaşık 700 kişinin istihdam edildiği, güçlü bir şirket haline getirdi.

Sağlamcılar A.Ş kalifiyeli personel ile alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sürdürerek;

2004

Sektöründe elde ettiği deneyimler ve birikimleri kullanarak; MASPOWER markası adı altında üretim hayatına başlamış ve pvc kapak üretiminde kısa zaman içinde sektöre yön veren bir kuruluş haline gelmiştir.

2007

Yılından itibaren ahşap kaplamalı kapak,lake boyalı kapak çeşitlerini de üretimine eklemiştir.

2009

Ayrıca 2009 yılında MASDOOR markası ile kapı üretimini de bu süreçte üretim prosesine dahil ederek üretim hattını genişletmiştir.

2010

DOLICHE markası bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü mobilya ve aksesuar, üretimi ile entegre bir tesis haline gelmiştir.

2011

MASDESIGN MARKASI ile siz değerli müşterilerimizin, her türlü kişiye özel tasarım, proje, üretim ve uygulama safhalarını işverenle belirleyerek gerçekleştirmek masDesign’ın ana hedefidir.

Firmanın üstün kalite prensibini tamamlamak için üretim sürecinde ileri teknolojinin tüm olanakları kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak ‘Araştırma ve Geliştirme’ (AR-GE) ekibimiz bugünün ve yarının modasını yakalamak için sürekli çalışma yapmaktadırlar.


Sağlamcılar A.Ş yılda yaklaşık 1.000.000 m2 membran kapak ve 125.000 adet kapı üretim kapasitesine sahiptir.

 

Teknolojik yenilikleri takip eden, üretim hattını sürekli yenileyen ve güçlendiren, heyecanını koruyan, genç ve dinamik kadrosu ile kaliteyi ürünle bütünleştiren bir kuruluştur.

 

Firmamız bugün 45.000 m2 lik üretim hattı, 700 çalışanı ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında adından söz ettirmeyi başarmıştır.

 

SAĞLAMCILAR ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş müşteri odaklı çalışma sistemi ile müşteri talep ve sorunlarına zamanında müdahale ederek Kalite Kontrol sistemi ile yukarıda belirtilen tüm aşamaların sorunsuz işlemesini sağlamaya çalışmaktadır.

Tanıtım Filmimiz

Videoyu oynat