1962 yılında sektöre küçük bir atölye de kaplama ve kereste satışı ile başlayan Sağlamcılar Orman Ürünleri A.Ş  “En iyi olmak ve en iyi kalmak ” prensibi ile yola çıkarak, kurucusu Mehmet Hayri SAĞLAMCI’nın azmi ve tecrübesi ile kısa zamanda büyümüştür.

2007 yılında yüksek bir teknoloji ile donatılmış tam otomatik üretim ve boyahane hattını oluşturup kalite çizgisini zirveye çıkarmıştır. Üretimine MAS LAKE KAPAK ve Ahşap Kaplamalı Kapak çeşitlerini de eklemiştir. Bu süreçte MASDOOR markası ile kapı üretimini de katılmıştır.

Sağlamcılar A.Ş yıl da yaklaşık olarak 800.000 metrekaremembran kapak ve 125.000 metrekarekapı üretim kapasitesine sahip olup teknolojik yenilikleri takip eden, üretim hattını sürekli yenileyip güçlendirirken, bununla beraber heyecanını koruyan genç ve dinamik kadrosu ile bugünün ve yarının tasarımlarını yakalayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. 45.000 metrekarelik kapalı üretim hattı ve 850 çalışanı ile gerek yurt içi ve yurt dışında adından söz ettirmeyi başarmıştır.

MASDOOR markası müşteri odaklı çalışma sistemi ile müşteri talep ve sorunlarına zamanında müdahale ederek kalite kontrol sistemi ile tüm aşamaların sorunsuz işlenmesini sağlamaya çalışmaktadır.